Pamięć USB skórzany
TOPSELLER

Pamięć USB skórzany

Kod GLPDs302

Cena od: 23,68 PLN netto
29,13 PLN brutto

  • Wersje kolorystyczne tego produktu:

Elegancki pendriwe skórzane.Największa powierzchnia pod logo wśród modeli, skórzanych, możliwe znakowanie również metalu. Dostępne 3 kolory skóry. USB 3.0 - opcjonalnie.

Pendrive USB

Pendrive to obecnie jeden z najpopularniejszych gadżetów i upominków reklamowych. Rozdawnictwo zewnętrznych pamięci USB w niektórych branżach osiągnęło taką skalę, że traktuje się je jak jednorazówki – nie ma sensu szukać zgubionego pendrive’a, bo za chwilę dostanie się drugi... Czy w takiej sytuacji jest sens sięgać po pendrive jako upominek reklamowy?

Oczywiście, że tak! Ale trzeba to zrobić z głową, wybierając model uniwersalny i ponadczasowy, który doskonale pasuje zarówno do damskiej torebki, jak i kieszeni w marynarce. Takim modelem jest pendrive skórzany.

Pendrive skórzany

Pendrive skórzany to unikalny upominek reklamowy, który z pewnością wyróżni się na tle innych pamięci zewnętrznych dzięki eleganckiemu i subtelnemu designowi, który dodatkowo spersonalizujemy wedle Twoich potrzeb. Eleganckie wzornictwo, niewielki rozmiar oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawiają, ze skórzane USB doskonale prezentuje się w każdej sytuacji, zarówno podczas spotkania biznesowego, jak i wspólnego przeglądania wakacyjnych zdjęć z przyjaciółmi.

Skurzane USB – charakterystyka produktu

Oferowany produkt dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej zoptymalizować upominek pod kątem branży lub specyfiki grupy docelowej. Zaletą oferowanego modelu jest duża powierzchnia pod logo, które możemy nanieść na skórę wybraną przez Państwa techniką. Istnieje również możliwość wykonania graweru na metalu, dzięki czemu upominki dla klientów VIP możemy dodatkowo spersonalizować grawerując na części metalowej np. imię. Tak przygotowany upominek zapakujemy w eleganckie pudełko, w którym skórzany pendrive będzie się prezentował ekskluzywnie. Obok możliwości personalizacji wizualnej produktu oferujemy również wybór pojemności pamięci zewnętrznej.

Klientów zainteresowanych innymi wzorami zachęcamy do zapoznania się z ofertą na oryginalny pendrive w kształcie klucza. W asortymencie posiadamy również inne gadżety reklamowe oraz upominki, które możemy spersonalizować wedle Twoich potrzeb.

Wykonaj szybką kalkulację

Ilość

Znakowanie

Cena produktu

---

Cena znakowania

---

Razem

---

---

---

---

Na terenie Polski koszt dostawy paczki do 30kg wynosi 20 zł netto (24,60 zł brutto).

Darmowa wizualizacja
  • Kod: GLPDs302
  • Waga: 0,028
  • Pojemność: 2GB
  • Materiał: Ekoskóra, metal
  • Opakowania: Woreczek foliowy
Wybrany color: Brazowy
24 godziny 2-7 dni Dostawa Następna dostawa
- - - -

Znakowanie: MD, grawerowanie GS, tłoczenie T

Wielkość znakowania: grawerowanie GS (25 x 20 mm), MD (35 x 15 mm), tłoczenie T (25 x 15 mm)

Podobne produkty

Trwa ładowanie produktów podobnych...